Montaż odkurzaczy centralnych

Tak jak każdą instalację tą również warto oddać w fachowe ręce. Korzystając z naszych usług uzyskacie Państwo wsparcie od fazy projektu aż do momentu wykonania instalacji i montażu jednostki centralnej.

W działach „Jak działa” i „Dlaczego warto” znajdziecie Państwo więcej informacji przybliżających system centralnego odkurzacza. Poniżej natomiast znajduje się opis przebiegu wykonywanego przez naszą firmę montażu. Nasze instalacje wykonujemy w dwóch etapach wcześniej poprzedzając je projektem rozmieszczenia gniazd ssawnych, szufelek automatycznych oraz jednostki centralnej.

Etap I

Etap II

Etap pierwszy jest wykonywany przed wylaniem posadzek i może być prowadzony równocześnie z innym pracami instalacyjnymi (elektryczne, hydrauliczne). Instalację układamy na tzw. posadzce zerowej więc cała instalacja ssąca musi być wykonana przed układaniem instalacji ogrzewania podłogowego. Etap drugi najczęściej odbywa się po wykończeniu domu.

Pomiędzy etapem I a II czyli po wylaniu posadzek zapewniamy w ramach naszej usługi ponowne wykonanie testu szczelności instalacji ssącej.

Siedziba firmy: ul. Adama Asnyka 1, 10-372 Wadąg / koło Olsztyna
Teren sprzedaży odkurzaczy centralnych i akcesoriów: cały kraj
Teren montażu systemów centralnego odkurzania: woj. warm.-maz., Warszawa i Gdańsk

Wszelkie prawa zastrzezone. © 2010-2015 by: ecotechnika.
infeo